poniedziałek, 30 czerwca 2014

Zakończenie roku szkolnego

W piątek mój syn zakończył rok szkolny. Dostał promocję do klasy czwartej i po wakacjach czekają go spore zmiany. A na razie pełen luz. Chłopak pojechał na obóz piłkarski. Jest szczęśliwy, w swoim żywiole, z kumplami.
Ja po cichutku tęsknię, choć staram się nie dać po sobie poznać ;-)
Muszę też przyznać, że w domu jest wyjątkowo cicho. I dlatego postanowiłam zasiąść do kompa i podzielić się z Wami tym, co zrobiłam kilka dni temu. Właśnie na zakończenie roku szkolnego, dla wychowawczyni - Pani Ani - zrobiłam kartkę-podziękowanie. Syn wypisał w środku sam życzenia i słowa podziękowania. Pani była wzruszona. I ja też.
Spodobał mi się motyw sowy. Jest bardzo odpowiedni i na miejscu :-)
Znalazłam ją na blogu tobatka.blogspot.com, a wykonana jest na podstawie kursu z Galerii Papieru, który możecie zobaczyć tutaj Musiałam go zmodyfikować na swoje potrzeby i dostosować do dość biednego wyposażenia mojego kraftowego kącika. Ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Kolorowe kwadraty to oczywiście kawałki papierów z UHK Gallery.

Tę kartkę zgłaszam na dwa wyzwania:
1. I KROPKA - 11 wyzwanie patchworkowe
2. Mimowolne zauroczenia - gra w kolory - czerwiec - lipiec

Może spodoba się moja kartka??


2 komentarze:

 1. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z: Life by Blake – ostrzegam…całość z każdym jednym kliknięciem wciąga coraz bardziej i bardziej
  http://lifebyblake.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna karteczka!
  Dziękuję że zechciałaś wziąć udział w wyzwaniu
  pozdrawiam
  MZ

  OdpowiedzUsuń